KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14807025
nr 1480 7025
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Forster. Olja på pannå, 63x47 cm, yttermått inklusive ram: 72x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:23:28
100 kr
150 kr